Kurumsal

ÖZEL BOLLUCA ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

2010 yılında özel gereksinimli bireylere/ailelere özel eğitim danışmanlığı, psikolojik ve pedagojik danışmanlık alanında yüksek kalite ve standartta terapi ve eğitim hizmetleri verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız özel eğitim ve terapi modellerimiz kısa süre içinde bugünlere ulaştı.

Özel eğitimde klasik eğitim kavramlarının dışında, özel bir ihtisas merkez modeli ortaya koyan Bolluca Rehabilitasyon, en iyi özel eğitim hizmetlerini sunarak, öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor.

“Engelleri kaldırmak için bir el de sen uzat” projesi kapsamında tüm ulaşım, değerlendirme ve eğitimlerini ücretsiz olarak sunmayı ve sürekli eğitimsel hedeflerini iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Çalışmalarımızın Temeli; Köklü Değerlerimiz

Denge,Dönüşüm,Yolculuk,Farkındalık,Kaynak, Bağlantı ve Dürüstlük

Psikolog Eyüp Tunahan’ın çalışmaları ve öz geçmişi için;

http://www.eyuptunahan.com.tr

Kurucumuz Pedagog/Psikolog/Özel Eğitim Uzmanı Eyüp Tunahan14 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon alanında farklı gelişen bireylere gönül veren bir eğitimci olarak rehabilitasyon, engelli bakım merkezinde; stajer, psikolog, çocuk-aile danışmanı ve müdür olarak görevlerde bulunmuştur.

Meslek hayatına 11 yıl önce Sultangazi Lalegül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Arnavutköy Çarem Bakım Merkezi ile başlayarak, Psikolog ve İdari Amir olarak bir süre görev yapmıştır.

Psikodünya Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık, Çocuk Terapileri Enstitüsü, Ailem Engelli Bakım Merkezi’nin kuruculuğunu üstlenmiştir.

Arnavutköy için, iyi hizmet almak her bireyin hakkıdır vizyonu ile Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon Merkezi 2019 yılında kurulmuştur.

Kurumumuz Türkiye’nin en iyi özel eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Kurumu teşekkül eden kurucumuzun en önemli özelliği yıllardır özel eğitime gönül vermiş olması ve özel eğitim alanında uluslararası tecrübeye sahip olmasıdır.

Bolluca Rehabilitasyon Ailesi olarak dünya da uygulanan özel eğitim tekniklerini; dikkatle izlemekte, eğitimlere katılmakta, eğitim organize ederek uzmanlara sunmakta ve alanında iyi örnekleri sürekli olarak model almaktayız.

Geçmişten gelen tecrübe ile özel eğitimde otorite olduğumuzu hizmet verdiğimiz tüm paydaşlarımız deneyimlemektedir.

Sizleri de aramızda görmekten ve bir paydamız olmanızdan memnuniyet duyarız.

İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Formu

  Biz Bir Aileyiz - Sizi de bu geniş aileye katılmaya bekliyoruz.

  İşe Alım Sürecimiz;

  Grubumuz  ilgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların seçilmesini amaçlayarak işe alım sürecini yürütür.

  İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta olup  tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.

  İşe alımlarda adayların öncelikle,

  • İşine olan bağlılığını,
  • Takım çalışmasına yatkınlığını,
  • Çalışkanlığını,
  • İletişim becerisini,
  • İş hayatında ki değişimlere karşı esnekliği,
  • Stresle baş edebilme yöntemlerini,
  • Çözüm yönetimini ve sonuç odaklılığını görmeye çalışıyoruz

  İş Ortaklığı

  Birlikten güç alıyoruz…

  Grubumuzun içerisinde gerek kendi markalarımız ile gerekse başka markalar ile yapılan ortaklıklar var olmakta olup,  bu yönde eğitimi, vizyonu ve becerisi olan adaylar ile birlikte yeni kuruluş açmak konusunda her türlü ortaklık yapısına açığız.

  Bu konu ile ilgilenenlerin ekteki formu doldurmaları halinde gerekli geri dönüş sağlanacaktır.