Özel Eğitim Anne Sohbetlerine Başlıyoruz

Özel Eğitim Anne Sohbetlerine Başlıyoruz

Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ailesi olarak Özel Eğitim Anne Sohbetleri Projemiz kapsamında ailelerimizin özel eğitim sürecinde karşılaştıkları süreçleri anlattığımız veli röportajları ile topluma ışık olmayı hedefliyoruz.

Özel Eğitim Anne Sohbetlerine Başlıyoruz.

Bu minvalde çocuklarımızın aldığı tanı gruplarına göre eğitimlerini konuşacağız.

Annelerimizin; otizmden ilk nasıl şüphelendiğini, tanıyı aldıktan sonra neler hissettiklerini, özel eğitim desteği öncesinde neler yaşadığını, eğitim sonrası ne gibi değişiklikler olduğunu, öğrenme güçlüğü tanısı almadan önce neler yaşadığı, özel eğitim sonrası ne gibi değişiklikler yaşadığı, eğitim öncesinde genellikle ne türde hatalar yaptığını, özgüven problemleri yaşayıp yaşamadığını, kendini ifade etmede ne türde sorunlar yaşadıklarını ve diğer gruplarda annelerimizin penceresinden bakarak tercüman olmaya çalışacağız.

Siz de bize katılmak, duygularınızı paylaşmak isterseniz Bolluca ailesine başvurarak bir ışıkta siz yakarak konuğumuz olun…

Veli Röportajlarımızın, Anne Sohbetlerimizin ve Bir Dakika Hocam Bilgilendirme Sohbetlerinin hedefi; anne babalar çocuklarıyla yoğun ve sürekli ilişkilerine karşın uzun yıllar eğitim dışında bırakılmışlar, eğitimde genellikle bilgi alıcı ve bilgi verici rol oynamışlardır. Biz de bu süreci; ailelerimizin, öğretmenlerimizin, paydaşlarımızın gözünden duygularını ve birikimlerini sizlere aktaracağız.

Özel eğitim kurumunda sadece çocuğun akademik hayatını geliştirmez. Diğer yandan sosyal ve toplumsal hayatına etki ettiğini ve sosyalleşme konusunda öğrencilerimizin hayatlarına küçük dokunuşlar ile geleceklerine iz bırakıyoruz.

Yaşam boyu yanınızda olduğumuzu bilmenizi arzu eder, sizlerden aldığımız ışık ile geleceğe güçlü adımlarla ilerliyoruz.

.

.

.

“İyi eğitim almak herkesin hakkı”

www.bollucaozelegitim.com.tr

0531 703 10 13

0212 685 10 13

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir